Nowoczesne sposoby dla innowacyjnych przedsiębiorców

Gdy jesteś fanem innowacji i funkcjonalności, to jak najbardziej musisz zgłębić ten artykuł i zajrzeć na internetową stronę dennert.pl/. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które na pewno trafią w gust każdemu i posłużą na wiele lat. Zarządzamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy swoistą renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi najmocniejszymi plusami? Są to np.:

  • obowiązkowość,
  • sumienność.

Zwłaszcza skupiamy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Zwłaszcza możemy poszczycić się odpowiednim i eksperckim wykonaniem stropów kanałowych typu Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma wykorzystuje prawie pół tysiąca doświadczonych pracowników, którzy usytuowani są na sześciu różnych terenach. Z uwagi na to my sugerujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najwspanialsza rodzinna firma

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ stanowi średniej wielkości przedsiębiorstwo z wieloletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi dostawcy elementów poświęconych do szybkiego, energooszczędnego i nowoczesnego budowania, możemy zapewnić naszym klientom najwyższą klasę, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w branży. Początkowo nasza firma stanowiła jedynie hurtownię elementów budowlanych. Jednak później jej założyciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób rychły i niedrogi. Tak wytworzył się koncepcja inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których używano jedynie bądź w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się znana nie tylko na terenie Niemiec, jednak również na całym świecie. Staliśmy się prekursorem gałęzi budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i wsparcie inwestorów budowlanych, to akurat nowoczesne metody firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem stworzono koncepcje piwnicy prefabrykowanej, a później poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednak najwidoczniejszym popularnością chlubią się stropy kanałowe przede wszystkim ten typu Teriva lub Filigran. W 2010r. zostały one ocenione przez niezależne jury za przodującą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert stale wybiega o krok na przód, jak również stara się znaleźć coraz to nowszych i inteligentniejszych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, zważając na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najsolidniejsza propozycja i najpopularniejsze argumenty – stropy Szczecin

Nasza propozycja jest szczególnie rozbudowana i każdy na pewno wybierze sobie coś dla siebie ewentualnie pełen pakiet, jaki pragnie wdrożyć w swoim domu, firmie. Zwłaszcza zajmujemy się między innymi schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdą koncepcję. Oferujemy natychmiastowy montaż, pierwszorzędne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić możemy się wodoszczelną piwnicą modelu base. Jest ona szybka w montażu, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Zaiste do złożenia jej stosuje się prefabrykowane elementy, które łączone są bezspoinowo z wykorzystaniem niepowtarzalnej techniki łączenia. Na wykonanie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych części budowlanych oraz gotowych otworów okiennych oraz drzwiowych. Największym walorem takiej piwnicy naturalnie oprócz niedługiego terminu realizacji jest niezwykle wielka wodoszczelność. Ale naszym największym osiągnięciem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe przywożone są na teren budowy jako suche części, już przygotowane do montażu. Są one niezmiernie wytrzymałe, z uwagi na to nie jest koniecznością stosowanie podpór do ich instalacji. Zastosować tutaj możemy łączenia bezspoinowego, a ułatwiają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są bardzo innowacyjne i termoaktywne. Są one robione według indywidualnych konieczności z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Więc nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi zaletami jesteśmy w stanie się pochwalić pomijając to? Są to szczególnie:

  • produkcja w fabryce,
  • logistyka,
  • zespół speców,
  • innowatorskie budowanie.

Dzięki wytwórczości w fabryce domy naszych kupujących wyróżniają się najwyższą klasą. Dzięki temu możemy także zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeżeli chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie stworzone, przygotowane wcześniej elementy dostarczane są na plac budowy. Z tego powodu należy zaledwie kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, gotowe elementy będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu drużynie fachowców na prośbę klienta możemy zmontować części na miejscu w taki sposób, ażeby zapewnić terminowe i jak najprędsze zamknięcie budowy. Jednak za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie staje się całkiem przewidywalnym procesem.

Artykuł został wydany przez właściciela www strony strop/Stropy.

5 Replies to “Nowoczesne sposoby dla innowacyjnych przedsiębiorców”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*